2018. gadā Pasaules čempionāts orientēšanās sportā notiek Latvijā!

Viesturs Tamuzs Sveicu visus orientēšanās sporta cienītājus!
Kas pirms dažiem gadiem šķita vien tāls sapnis, pavisam drīz kļūs par realitāti - 2018. gadā, Latvijas simtgades svinību gadā, Pasaules čempionāts orientēšanās sportā notiks Latvijā. Būt šo starptautisko sacensību organizatoram ir reizē liels gods un liela atbildība.

2018. gada vasarā Rīga un Sigulda kļūs par orientēšanās galvaspilsētām. Man nav šaubu, ka vietējie un ārzemju orientieristi šajā apvidū izbaudīs gan orientēšanās skrējienu, gan abas vēsturiski un kulturāli bagātās pilsētas. Neapšaubāmi, Siguldas unikālā daba un skaistie mežu apvidi liks aizrauties ne vien sportistu elpai, bet arī viņu līdzjutēju un to, kuri orientēšanās sportu izbauda mierīgā manierē - Gaujas senleja ir katra orientēšanās sporta cienītāja sapņu piepildījums. Savukārt mūsu galvenais uzdevums ir darīt visu, lai šīs sacensības kļūtu neaizmirstamas gan sportistiem, gan viņu līdzjutējiem.
Aicinu ikvienu atzīmēt Latvijas simtgadi orientēšanās sporta zīmē!
 
Latvijas Orientēšanās federācijas prezidents Viesturs Tamužs

Laipni aicināti Siguldā!

Ugis Mitrevics Sigulda ir pieņēmusi šo atbildīgo izaicinājumu - rīkot Pasaules čempionātu orientēšanās sportā 2018. gadā.
Esam gatavi uzņemt orientēšanās profesionāļus no visas pasaules un pierādīt, ka Latvija un Sigulda spēj iedvesmot orientēšanās pasauli.
Sigulda, kas būs Pasaules čempionāta galvenā mājvieta, spēj dalībniekiem piedāvāt atbilstošu, kvalitatīvu un labi sakārtotu sporta infrastruktūru. Ceru, ka dalībnieki to novērtēs un atgriezīsies Siguldā vēl daudz reizes, lai izbaudītu skaistos Gaujas senlejas skatus, izstaigātu meža takas, izbrauktu velo maršrutus un izmantotu citas Siguldas unikālās atpūtas iespējas.
Sigulda ir Latvijas aizraujošākā pilsēta, tāpēc novēlu visiem čempionāta dalībniekiem un viesiem patīkamu uzturēšanos, augstus panākumus, kā arī gandarījumu par dalību šajās nozīmīgajās sacensībās.
Ceru, ka ikvienam Siguldā pavadītais laiks būs neaizmirstams! Tiekamies Siguldā!
 
Siguldas novada domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics.

NOSAUKUMA SPONSORS

Nokian Tyres

SPONSORI, ATBALSTĪTĀJI, ORGANIZATORI

IOF LOF Sigulda Livonija print IKSD Siguldas Dizains Jana Seta LiveRiga OCAD Turaida Daiļrade Koks True Story

SACENSĪBU ARĒNAS:

KONTAKTIEM: